Error:
  • The page you are trying to access does not exist.

Замовити безкоштовну консультацію

Під "Безкоштовної консультацією" мається на увазі - * первинне рішення Вашої проблеми, із зазначенням правильного напрямку і алгоритму дій щодо її вирішення.

Новини

Індекс інфляції в Україні за травень 2016 року
    Індекс інфляції в Україні за травень 2016 року
Індекс інфляції в Україні за квітень 2016 року
  Індекс інфляції в Україні за квітень 2016 року скла
Індекс інфляції в Україні за березень 2016 року
               Індекс інфляції в Укр

Супроводження перевірок контролюючих органів

На сьогоднішній день більшість компаній потерпають від різного роду перевірок контролюючих органів. Останні нерідко грішать корупцією, а також умисне завищують показники результатів проведеної перевірки (у 90% випадків ці показники не відповідають дійсності). Контролюючі органи використовують ті норми права, які вигідні лише їм. Повний супровід таких перевірок допоможе Вам захистити свої законні права і інтереси, відстояти свою думку, підкріплену нормами законодавства України і уникнути участі в корупційних схемах.

Детальніше...

Консалтинг

Пропонуємо усні і письмові консультації з приводу будь-яких спірних (проблемних) питань, зокрема в сфері :

 

- бюджетної дисципліни і організації бюджетного процесу;

- правильності нарахувань і виплат фізичним і юридичним особам, які знаходяться в правовідносинах з підприємством (заробітна плата, стипендія, авансові платежі, поетапний розрахунок і ін.);

- фінансово-господарській діяльності суб'єктів;

- будівельних документацій, технічного і іншого експертного нагляду за ремонтними (будівельними) роботами будь-якої складності;

- придбання, реалізації, списання, передачі, і відчуження товарно-матеріальних цінностей;

- оренди майна (в т.ч. державного і комунального);

- експертної, ринкової і нормативної оцінки нерухомості, земельних ресурсів і інших товарно-матеріальних цінностей.

- оптимізації бізнес процесів і систематизація стратегічного розвитку;

- бізнес-планування всіх стадій економічних процесів;

- маркетингових стратегій;

- розділення майна, землі, розлучення, незаконне звільнення з роботи, і так далі.

Детальніше...

Аудит

Сертифіковані аудитори, з багаторічним досвідом роботи, організовують методичне і практичне проведення аудиту (податкового, фінансового) будь-яких, наданих Вами даних і показників. У тому числі пропонуємо проведення аналізу дотримання трудового законодавства України при прийнятті працівників на роботу, звільненні, наданні відпустки, і тому подібне.

 

Обов'язковий аудит


Підтвердження достовірності та повноти фінансової звітності емітентів та професійних учасників ринку цінних паперів, акціонерних товариств, фінансових установ; перевірка фінансового стану засновників (юридичних осіб) банків, підприємств з іноземними інвестиціями, акціонерних товариств, холдингових компаній, небанківських фінансових установ та посередників; підтвердження достовірності ліквідаційного балансу при ліквідації підприємства за рішенням власників, проведення аудиту підприємства за рішенням господарського суду у разі порушення справи про банкрутство та у інших випадках, передбачених чинним законодавством.


Ініціативний аудит


За вимогою чи бажанням власників (учасників) та акціонерів підприємств будь-якої форми власності та інших користувачів фінансової звітності, у тому числі оглядові перевірки.


Аудит фінансової звітності складеної відповідно до МСФЗ


Аудит фінансової звітності, підготовленої відповідно до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та надання повного аудиторського висновку Замовнику.


Аудит платоспроможності і фінансового стану


Аудит партнерів і клієнтів для банків та інших установ при видачі кредитів, для всіх підприємств, що бажають впевнитися в «надійності» свого потенційного партнера.


Аудит прогнозної фінансової інформації


Перевірка обґрунтованості припущень управлінського персоналу, підготовка та подання прогнозної фінансової інформації.

Детальніше...

home house

Адрес:

м. Київ:

вул. Інститутська, 28, оф. 8 Б

phone

Телефон:

(044) 384-02-45

email

Електрона адреса:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype:

cpmconsult

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.
Яндекс.Метрика