Під "Безкоштовної консультацією" мається на увазі - * первинне рішення Вашої проблеми, із зазначенням правильного напрямку і алгоритму дій щодо її вирішення.
На сьогоднішній день більшість компаній потерпають від різного роду перевірок контролюючих органів. Останні нерідко грішать корупцією, а також умисне завищують показники результатів проведеної перевірки (у 90% випадків ці показники не відповідають дійсності). Контролюючі органи використовують ті норми права, які вигідні лише їм. Повний супровід таких перевірок допоможе Вам захистити свої законні права і інтереси, відстояти свою думку, підкріплену нормами законодавства України і уникнути участі в корупційних схемах.
Окрім того, ми допоможемо Вам підготувати або підготуємо самі документи апеляційного характеру (заперечення, заяви), оскаржимо результати перевірок, і представимо Ваші інтереси в судових, і інших органах державної влади.
Ревізії, перевірки та зустрічні звірки органів Державної Фінансової Інспекції (в минулому – КРУ)
Як показує практика при перевірках (зустрічних звірках), органи ДФІ допускаю численні порушення, перевищують свої повноваження та не вірно трактують факти (процеси), які здійсненні під час господарської діяльності організації. Також, доволі часто працівники ДФІ не дотримуються програм перевірок, вимагають до пред’явлення документи, які не відносяться до їх компетенції та інформацію, яка являється комерційною таємницею.
1.2 Перевірки Міністерства доходів та зборів України та його територіальних органів (в минулому – органи Податкової служби)
Основними моментами з якими зустрічаються об’єкти господарювання при перевірках територіальних органів Міндоходів та зборів України, це: невірне трактування операцій, які віднесенні до відповідних баз оподаткування, недостовірне трактування норм Податкового кодексу України та процесуальні порушення при відображенні «можливих на їх думку» ознак безтоварності операцій.
Перевірки органів прокуратури та інших правоохоронних органів.
Перевірки правоохоронних органів та прокуратури, хотілося б виділити окремо: працівники даних органів вживаються незаконні примусові заходи, здійснюють тиск при проведенні перевірок, їх перевірки можуть містити ознаки процесуальних порушень та основані на «широких» повноваженнях відповідних органів, які мають достатньо велику степінь протиріч.
1.4 Перевірки інших органів виконавчої влади: Пенсійного фонду України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної архітектурно-будівельної інспекція та ін.
Перевірки будь-яких органів виконавчої влади дуже часто мають плановий характер,заважають нормальному процесу господарської діяльності підприємства, містять незаконні вимоги та ознаки порушень, недотримання законодавства за для виконання того чи іншого планового показника чи процесуальних дій, котрі можна нівелювати при правильному та чіткому реагуванні.