Error:
  • The page you are trying to access does not exist.

Замовити безкоштовну консультацію

Під "Безкоштовної консультацією" мається на увазі - * первинне рішення Вашої проблеми, із зазначенням правильного напрямку і алгоритму дій щодо її вирішення.

Новини

Індекс інфляції в Україні за травень 2016 року
    Індекс інфляції в Україні за травень 2016 року
Індекс інфляції в Україні за квітень 2016 року
  Індекс інфляції в Україні за квітень 2016 року скла
Індекс інфляції в Україні за березень 2016 року
               Індекс інфляції в Укр

Ведення ефективної претензійно-позовної роботи

лучшие диеты
спасибо ozarenie.info за авто.
Компания Сансити

Правильне, повне та ефективне ведення претензійно-позовної роботи є одним з найважливіших аспектів для збереження активів як юридичних, так і фізичних осіб.


Фізичних осіб.


На сьогоднішній день, тенденції свідчать про те, що дуже часто банківські установи пред'являють необґрунтовані претензії до фізичних осіб (здійснюють шахрайство), складаються складні майнові стосунки з родичами, розділ майна, судові розгляди батьків (розлучення, сплата аліментів) і складність їх спілкування з дітьми. У таких випадках не завжди сторони конфлікту можуть знайти оптимальне для себе рішення, оскільки не знайомі з судовою практикою і правовими дорогами вирішення питань. Крім того, вищевикладене вимагає міцного здоров'я, неабиякого терпіння і витрати часу, чого завжди не вистачає, а при зверненні у відповідні компетентні органи, останні не завжди йдуть на контакт і не завжди дають достовірну інформацію, що ставить в безвихідь. Тому, ми пропонуємо Вам допомогу в проведенні ефективної претензійно-позовної роботи.


Юридичних осіб.


Нерідко в компаніях не вистачає часу на роботу з боржниками. Суми заборгованостей зростають швидко, компанії боржники ліквідовуються не зовсім законними дорогами. Крім того, судові тяжби (спори) з державними органами і органами місцевої самоврядування вимагають витрати сил, часу і особливих знань в конкретній галузі. Ми допоможемо Вам в проведенні ефективної претензійно-позовної роботи.

home house

Адрес:

м. Київ:

вул. Інститутська, 28, оф. 8 Б

phone

Телефон:

(044) 384-02-45

email

Електрона адреса:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype:

cpmconsult

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.
Яндекс.Метрика